Hry ke stažení zdarma

Alkohol 120% nebo také Alcohol 120%

Program se zvláštním názvem dokáže emulovat až 31 virtuálních CD a DVD mechanik současně. Takto emulovaná média, která jsou ve skutečnosti uložena na pevném disku, jsou podstatně rychlejší (výrobci uvádí rychlost 200×).

Související:alcohol alcohol 120 alcohol 120% alkohol Alkohol 120 alkohol 120 Alkohol 120% alkohol 120% dia dis DVD dvd ice igi lost med mech mechanik por program program alcohol 120% Sta sta stahuj stahuj alkohol tim time veru virtuální vše www www.

Největší využití je ovšem otevření image souborů, které se jinak jen těžko zpřístupní (přípony CUE, IMG, BIN apod.). Můžete tak nechat originální CD v bezpečí ve skříni, protože si všechny můžete uložit na disk. Další výhodou je možnost zároveň používat více CD mechanik a nemusíte stále vyměňovat média.

I když je podobných programů více, Alcohol je jedním z nejstarších a nejkvalitnějších a to nejen rozsáhlou podporou formátů, ale také bezproblémovou funkčností. Pro vypalování program podporuje CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, DVD-RAM, DVD+RW.

Program stáhnete na adrese serveru stahuj.cz:

http://www.stahuj.cz/…alcohol-120/

nebo také na slunecnice.cz

http://www.slunecnice.cz/…Alcohol-120/

««« Předchozí text: Counter Strike:Source Následující text: Seznam počítačových her »»»

Novinky | 31648 x

Bathory film bobule Sex ve městě
TOPlist