Hry ke stažení zdarma

Counter Strike:Source

Kultovní hra od společnosti VALVe

Související:cen coun coun ter strike count strike counte strike counte strike sourc counte strike source counter counter force counter strike counter strike hra counter strike sour counter strike sourc counter strike source counter strike: source counter strike:source counter trike counter-strike counter-strike sourc counter-strike source cs:s den det dos force fps Her her HRA Hra hra hra pda hra sta hra vla nam pda pol sam sourc source sta steam stn strike team ten vide videa vše wik

Hra Counter Strike:Source neboli Cs:s je už na světě nějakou tu dobu a vídáváme ji velmi často,každý spravný hráč tuto vemi oblíbenou vlastní nebo alespoň zná a viděl ji. I já jako správný pařat tuto hru vlastním a přiznám se že sem už párkrát přišel o svůj account,ale naštěstí se mi jej úspěšně podařilo dostat zpět. Každý kdo tedy vlastní tuto hru tento problém velmi znepokojuje,protože je velmi lechký způsob jak kradnout Steam-y Hlavně je důležité abyste nikomu neprozrazovali svůj Account name a už v žádném případě heslo na něj!

Tak tady popojedeme krecenzi:

Hra má velmi hezkou přitažlivou grafiku s neomezeným FPS,v dnešní době musí mít skoro každý hráč takových her(pokud očekává klavitu grafiky) potřebuje trošku lepší internet min.512s a min GeForce5700 tohle jsou minima. Je samozřejmě si to ulechčit tím že si dáte všechny detajly na minimum,ale to pak je špatná viditelnost nepřítele. Výhodou sou denně min.1 – max. 3 updaty,kreré hru vylepší.

Potřebujete si do videa WH či AB? Tak navštivte stánku http://cs.wikipedia.org/…unter-Strike vše o Cs.s

Téhle hře dávám 89%

««« Předchozí text: Need for Speed Carbon Následující text: Alkohol 120% nebo také Alcohol 120% »»»

Recenze her | 21501 x

Bathory film bobule Sex ve městě
TOPlist