Hry ke stažení zdarma

Založte si e-shop, snadno a rychle.

Nakupování na internetu se za posledních několik let stalo naprostou samozřejmostí. Výhody nakupování online se týkají jak nakupujících, tak provozovatelů e-shopů. Lidé, kteří provozují internetový obchod ušetří podstatné množství nákladů. Nemusí platit za pronájem provozovny, energie a platy zaměstnanců. Pokud stačí na provoz e-shopu sám, zaplatí pouze za funkční eshopové řešení. Navíc nemusí vést skladové zásoby. V dnešní době mnoho podnikatelů využívá takzvaného dropshippingu, čili přeposílání zboží.

Související:pou sta www

Koncový zákazník, který nakupuje na internetu, má obrovské možnosti. Během několika minut „navštíví“ několik virtuálních obchodních domů a může si vybírat z nepřeberného množství zboží. Ceny zboží jsou na internetu v naprosté většině nižší, než ceny zboží v kamenných obchodech. Liší se v řádu desítek procent. Provozovatel eshopu si jednoduše díky nízkým nákladům může dovolit nasadit nižší marži.

Všichni, kteří se rozhodli internetový obchod provozovat by měli dobře zvážit, které eshopové řešení zvolí. Jako ideální řešení se jeví eshop iMechanics od společnosti a-net. Nabízí komplexní možnosti, které nenabídne žádné jiné e-shopové řešení. iMechanics eShop velmi snadno naplníte, uvedete na trh a napojíte na účetní či informační systém a platební brány. Eshopy od iMechanics nejen skvěle vypadají, ale jsou dokonale funkční a intuitivní. Zákazníci tak snadno nakupí již při první návštěvě Vašeho internetového obchodu a budou se velmi rádi vracet. Samozřejmostí je možnost rozesílání informační nabídky, sledování statistiky návštěvnosti, přehledy o přijatých a uskutečněných objednávkách, systém vlastní fakturace a mnoho dalšího.

Do internetového obchodu iMechanics lze jednoduše implementovat vlastní design. Další možností je využít přednastavené šablony, které jsou pravidelně doplňovány. Šablony od iMechnics jsou velmi moderní a na první pohled působí profesionálně. Jsou výborným řešením pro všechny, kteří nechtějí investovat do nejistého designu od grafika a raději sází na prověřenou kvalitu.

««« Předchozí text: Používáte antivirus, aby byl Váš počítač v bezpečí? Následující text: Zahrajte si online hry na Raketce »»»

Novinky | 2369 x

Bathory film bobule Sex ve městě
TOPlist