Hry ke stažení zdarma

Používáte antivirus, aby byl Váš počítač v bezpečí?

Počítače se za posledních deset až patnáct let staly nedílnou součástí našeho běžného života. Již dávno nejsou záležitostí výzkumných ústavů a technologických center. V každé domácnosti je dnes průměrně více než jeden počítač. Počítače se dokonce dostávají do zemí třetího světa, kam se je nadnárodní korporace snaží dostat za zlomek ceny, za jakou se hardware prodává u nás. Společně s počítači se masově rozšířilo užívání internetu.

Související:pol stáhnou

Internet je dnes nenahraditelným zdrojem informací, zábavy, ale také obchodu. S užíváním internetu jsou odjakživa spojeny počítačové viry. Počítačový vir je ve své podstatě program, který je „chytřejší“ než běžné programy a proto je dokáže určitým způsobem obejít a nepozorovaně se infiltrovat hluboko do systému. Viry jsou v naprosté většině případu destruktivní a snaží se poškodit systém.

V minulosti se viry šířily mezi uživateli prostřednictvím zavirovaných programů, které si mezi sebou předávali na disketách a později cd-romech. V dnešní době se viry šíří prakticky pouze přes internet. Velmi populární formou šíření počítačových virů jsou e-maily. Pokud do Vaší schránky dorazí e-mail od podezřelého uživatele, raději jej rovnou smažte. Někdy se však před viry ubránit nelze. Dostanou se do počítače z navštívených zavirovaných webových stránek formou programu, který jste donuceni stáhnout a nainstalovat.

Ideální obranou proti virům je antivir. Antivirových programů je na trhu celá hromada. Pokud potřebujete opravdu kvalitní ochranu, vsaďte na eset nod 32, který je podle posledních testů absolutní špičkou. Společnost Eset nabízí celou řadu antivirového příslušenství a pro běžné uživatele bude jasná volba eset smart security 4, která je pravidelně aktualizovaná a připravena na nejnovější viry. Zatočte s počítačovými viry i Vy a chraňte svá data. Používejte antivirový program a buďte v klidu.

««« Předchozí text: Facebook nabízí netušené možnosti všem podnikatelům Následující text: Založte si e-shop, snadno a rychle. »»»

Novinky | 1897 x

Bathory film bobule Sex ve městě
TOPlist