Hry ke stažení zdarma

Prší online na hry.cz

Zapařit si po letech prší mě napadlo tenhle víkend. Hru zná snad každé malé dítě, pravidla skutečně nejsou složitá. Ovšem, co mě nenapadlo, že ty karty jsou přeci jen důležité. Tím teď myslím, jak jsou vyvedený a hlavně jak jsou veliký. A taky mě při online hraní napadlo, že prší je přeci hra společenská a na tu prostě jeden chatovací řádek nestačí. Kladem hry je její rychlost.

Související:ak hry ato dos dos hry Her hra hra karty hra karty prší hra NHL hra nhl hra pro dva hra prší hra sta hry hry dos hry nes hry pro dva karty karty prší Mat nes hry nhl nhl hra pol prší prší karty prší online prší pro dva sta

Tak jsem to všechno na úvod zdrbl, ale to bych hře prší na hry.cz trochu křivdil. Ve skutečnosti je to svižná hra, když se spoluhráči neflákají. Problematické je trochu přidělování bodů, protože je prší trochu hra náhody, a tak ne vždy za nízký počet bodů může hráč, že třeba hře nevěnoval pozornost nebo se jí pořádně nenaučil, pořádně jí nepropadl a jen tak to flinká. Výherce dostává své bodíky a všem ostatním jsou body strženy. Nevím, podle jakého kritéria se body strhávají, ovšem mě v případě prohry bylo strženo něco kolem dvacítky a když jsem vyhrál, body se zdaleka nevrátili zpět… zajímavé. Jo a ještě k tomu chatovacímu řádku. Rozhodně by hra uvítala nějaký chat, což by třeba hře ubralo na rychlosti, ovšem o to společenštější by byla. A vo to u prší jde, ne?

««« Předchozí text: Hry ke stažení - Simutrans aneb free verze legendárního Transport Tycoon Následující text: Červnový žebříček pc her USA »»»

Hry online (on-line) | 11794 x

Bathory film bobule Sex ve městě
TOPlist