Hry ke stažení zdarma

Zahrajte si nejlepší flashovky na Raketka.cz

Říká se, že kdo si hraje, nezlobí. V případě počítačových her to platí dvojnásob. Díky počítačovým hrám zabijeme jinak nudné odpoledne a příjemně se odreagujeme. Hry hrají rádi děti i dospělí a vůbec nejoblíbenější jsou online hry na internetu. Důvodů, proč hraje hry v prohlížeči stále více uživatelů, je dost. Nemusíte nic instalovat, hru spustíte přímo v okně vašeho prohlížeče. Flashové hry navíc nejsou náročné na hardware a stačí vám nainstalovaný plugin do prohlížeče. V případě, že plugin nainstalovaný nemáte, váš prohlížeč vás sám požádá o jednoduchou instalaci a můžete vesele hrát. Ale zpět k hrám samotným.

Související:/ ak hry ARMA arma dos HRA hra hra lost hra sta hru hry per pol pou raketka str zdarma hry

Online hry jsou v posledních letech mnohem komplexnější, graficky líbivější a hlavně hratelnější. Díky rychlejšímu internetu si mohou vývojáři s jejich mistrovskými díly pohrát a vyladit je k dokonalosti. Je jasné, že online hry nebudou nikdy tak graficky dokonalé, jako nejnovější krabicové hry, ale co se hratelnosti týče, jsou mnohdy mnohem lepší. Navíc jsou zcela zdarma, což je pro většinu lidí rozhodující.

Pokud hledáte portál, který nabízí spoustu hodin zábavy, vyzkoušejte web raketka.cz. Naleznete zde obrovské množství flashových her, které si může zahrát opravdu každý. Nechybí zde hry pro dívky či naše nejmenší. Na raketce naleznete opravdu povedené kousky, které si můžete zahrát i ve dvou. Pro soutěživé typy jsou zde hry na nejvyšší skóre. Na fóru si můžete vyměňovat názory s ostatními hráči a diskutovat o hrách. Herní portál raketka.cz nabízí intuitivní grafické rozhraní, ve kterém se zorientují i menší hráči, což je rozhodně velké plus. Pokud vás baví počítačové hry, určitě raketku vyzkoušejte, nebudete litovat.

««« Předchozí text: Kdo si hraje, méně zlobí

Hry online (on-line) | 2896 x

Bathory film bobule Sex ve městě
TOPlist