Hry ke stažení zdarma

Skyrama aneb máte na to řídit letiště?

Pokud vaši přátelé nemají čas a vám se nikam nechce, můžete volný čas trávit u televize. Pokud vás však bezduché sledování pohybujících se obrázků nenaplňuje, vyzkoušejte hraní počítačových her. Skvělým tipem je nová letecká simulační hra s všeříkajícím názvem Skyrama.

Související:ak hry ARMA ato dos her hry line hry poč letadla letadlo letiště pln hra sim sta vše www zdarma hry

Největším kladem je fakt, že registrace do hry je zcela zdarma. Skyrama je situována na letiště, kde se v roli šéfa zhostíte důležitého úkolu a to udělat z malinkatého letišťátka obří prosperující mezinárodní letiště, ve kterém nebudete stačit odbavovat lety. Je jen na vás, jakou strategií toho docílíte. Začínáte prakticky s ničím a postupně, korunu po korunce, kupíte finance a snažíte se své letiště zútulnit. Jednou koupíte novou runway, jindy zase odletovou halu. Nesmíte zapomenout na parkoviště, kde si mohou cestující zaparkovat své vozidla. Až našetříte dostatečný kapitál, nakoupíte si svá vlastní letadla a ty budete posílat na letiště ostatních hráčů.

Skyrama je snad první letadlová online hra, která je zcela zdarma. Tato letecká hra Vás zcela jistě okouzlí velmi povedeným grafickým zpracováním, za které by se nemusely stydět ani „plnohodnotné“ hry, za které musíte platit. V průběhu hry vás navíc potěší celá řada pěkných animací. Simulátor Skyrama je vhodný nejen pro menší hráče, kteří přivítají jednoduché a přímočaré ovládání, ale i pro starší „pařany“, kteří si chtějí odpočinout od hraní stříleček a náročných her. U Skyrama si oddychnete a zapomenete na to, že venku zuří deštivý podzim. A tak to má být.

««« Předchozí text: Zahrajte si online hry na Raketce Následující text: Kdo si hraje, méně zlobí »»»

Hry online (on-line) | 2097 x

Bathory film bobule Sex ve městě
TOPlist